Meist

wood working, plane, carpentry-2385634.jpg

Kinksel Puit on koht, kus traditsioon kohtub innovatsiooniga ja kus iga detaili taga on lugu.

Meie spetsialiseerumine eritellimustele tähendab, et iga projekt on unikaalne. See annab meie tisleritele võimaluse rakendada oma loovust ja tehnilisi oskusi, tagades, et iga toodetud puidust trepp, käsipuu, mööbel või puituks ei ole mitte ainult kvaliteetne, vaid ka vastavalt kliendi erisoovidele valmistatud.

Kinksel Puit on väikene pereettevõte, mis tegutseb juba alates 1994. aastast. Kinksel Puidu teekond sai alguse Sulev Jalasto visioonist ning kirest puidutööde vastu. Aegade vältel on saavutatud mitmeid meile olulisi ning märkimisväärseid verstaposte, sisustades lisaks eraklientide kodudele ka selliseid kohti nagu näiteks Hollandi saatkonda Kiievis, mitmeid tuntud hotelle Eestis ning mitmeid Eesti
restorane ja baare.

Kinksel Puidu südames on alati olnud inimesed. Me usume, et kui töötaja naudib oma tööd, kajastub see ka lõpptulemuses. Oleme uhked, et oleme säilitanud väikese pereettevõtte tunnetuse, kus hoolime teineteisest ja väärtustame ühist aega, olgu see siis tööülesannetes või vabal ajal.

Kinksel Puit on rohkem kui lihtsalt puittoodete valmistaja see on koht, kus traditsioon kohtub innovatsiooniga, ja kus iga detaili taga on lugu.

Ootame põnevusega, millise loo saame järgmisena koos teiega kirjutada.